Kontakt:

Stavební servis CB s.r.o.
provozovna:
Kamarytova 2689
370 06 České Budějovice

+420 602 436 197
info@stavebniserviscb.cz
www.stavebniserviscb.cz


Zobrazit větší mapu

QR kód:
qr

Fakturační údaje:

IČ: 26093286
DIČ: CZ26093286

sídlo:
Žitná 8
Hracholusky
384 11 Netolice

 

Informace pro investory

Činnost každého stavebního investora je velmi náročná a mnohdy i riziková.

To platí jak pro relativně drobnou svépomocnou stavbu, tak i pro velké stamiliónové investice. Státní byrokracie, nedokonalé zákony, různě kvalitní řemeslníci, různě spolehlivé a solidní stavební firmy, kvalita materiálů, oprávněnost fakturace, časová koordinace, konflikty, toky peněz, pracovní úrazy,...

Dnes už asi každý stavebník ví, že je ze zákona povinen angažovat stavební dozor a případně i koordinátora BOZP na staveništi. Ve vybraných případech i technický dozor.

Výběr fundovaných, zkušených, pracovitých, poctivých a neúplatných odborníků pro uvedené funkce je stejně důležitý, jako výběr projektantů a dodavatelů stavby.

Kvalitní dozor a koordinátor je účinnou pojistkou chránící stavebníka (investora) před nejrůznějšími průšvihy. A ty hrozí na každé stavbě. Navíc zbaví stavebníka nepříjemných povinností včetně jednání s úřady a dodavateli, ušetří peníze včasným odhalením problémů.

Podrobnější informace naleznete na stránce o legislativě, konkrétní příklady z praxe na stránce věnované příběhům ze života.

Pojištění odpovědnosti za škodu

Pro případ, že by došlo ke škodě zaviněním naší firmy, máme sjednáno pojištění odpovědnosti za škodu s limitem pojistného plnění 5 000 000 Kč.